EVO CUP - MINSK CUP, Minsk, BLR, 21.10. - 23.10.2016


List of Entries per Category


 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
AVCHYNNIKOVA Ekaterina BLR-BLRORS BLR ORSHA
(2) 2.
PYSHKINA Ulyana BLR-BLRORS BLR ORSHA
(3) 3.
KUZNECOVA Kristina RUS-KAL RUS KALININGRAD
(4) 4.
MESHCHARIKOWA Taja RUS-KAL RUS KALININGRAD
(5) 5.
PIJANOVA Varia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(6) 6.
STEPANENKO Valeria RUS-KAL RUS KALININGRAD
(7) 7.
VANYATKINA Taya RUS-KAL RUS KALININGRAD
(8) 8.
ZEREBIOVA Taja RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
KISLITSYN Ivan BLR-BLRORS BLR ORSHA
(10) 2.
MAKAREVICH Stas BLR-VITOLI BLR VITEBSK
(11) 3.
AGARVAL Ardzhun RUS-KAL RUS KALININGRAD
(12) 4.
BELIKOV Ivan RUS-KAL RUS KALININGRAD
(13) 5.
GORBUNCHIKOV Maksim RUS-KAL RUS KALININGRAD
(14) 6.
KABIOKOV Demian RUS-KAL RUS KALININGRAD
(15) 7.
PLOCKIY Leonid RUS-KAL RUS KALININGRAD
(16) 8.
SUMARUKOV Maksim RUS-KAL RUS KALININGRAD
(17) 9.
TOLPYGO Ilia RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(18) 1.
BUHLAYEVA Palina BLR-BLRORS BLR ORSHA
(19) 2.
KAZLOVA Arina BLR-BLRORS BLR ORSHA
(20) 3.
SHAMETKO Anastasia BLR-BLRORS BLR ORSHA
(21) 4.
BANDARYNA Varvara BLR-MINSK BLR MINSK
(22) 5.
SVIRYD Volha BLR-MINSK BLR MINSK
(23) 6.
VERSHAL Zhanna BLR-MINSK BLR MINSK
(24) 7.
MALESHINA Daria BLR-VITOLI BLR VITEBSK
(25) 8.
TSIGANOVA Daria BLR-VITOLI BLR VITEBSK
(26) 9.
BESPAMIATNOVA Anastasiia RUS-KAL RUS KALININGRAD
(27) 10.
MITROFANOVA Varvara RUS-KAL RUS KALININGRAD
(28) 11.
MUCHAMEDZIANOVA Evelina RUS-KAL RUS KALININGRAD
(29) 12.
ZOTYCH Kristina RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(30) 1.
ASTASHKO Mikita BLR-BLRORS BLR ORSHA
(31) 2.
VITOV Sergiei BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(32) 3.
AMELIN Matvei BLR-MINSK BLR MINSK
(33) 4.
MIKHEYEU Anton BLR-MINSK BLR MINSK
(34) 5.
MIGDALEOV Mikita BLR-VITOLI BLR VITEBSK
(35) 6.
SHAIDETSKI Nikita BLR-VITOLI BLR VITEBSK
(36) 7.
KARPOW Witalij RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(37) 1.
SAMOILAVA Eleanora BLR-BLRORS BLR ORSHA
(38) 2.
NEHAIY Diana BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(39) 3.
SIDARENKA Daria BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(40) 4.
KICHIGINA Konstantina BLR-VITCOR BLR VITEBSK
(41) 5.
TIAN Rixin HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(42) 6.
BRAJINSKAS Alexsandra RUS-KAL RUS KALININGRAD
(43) 7.
GOLUBEVA Eva RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(44) 1.
ZHERMANOV Aleksandr BLR-BLRORS BLR ORSHA
(45) 2.
KICHYHIN Kanstantsin BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(46) 3.
BRANKOVSKIY Anton BLR-MINSK BLR MINSK
(47) 4.
BRANKOVSKIY Pavel BLR-MINSK BLR MINSK
(48) 5.
SHEUCHYK Uladzimir BLR-MINSK BLR MINSK
(49) 6.
YMELYANENKA Daniil BLR-MINSK BLR MINSK
(50) 7.
AKIMAU Vlad BLR-VITOLI BLR VITEBSK
(51) 8.
SERGEEV Victor RUS-KAL RUS KALININGRAD
(52) 9.
SHUPEIA Artem RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR B LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(53) 1.
TESELKIA Maria BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(54) 2.
ATROSHANKA Valeria BLR-VITOLI BLR VITEBSK
 
JUNIOR B MEN
 
      Name Member   City/ Country
(55) 1.
ALIATDZINAU Artsem BLR-BLRORS BLR ORSHA
(56) 2.
SHYRKEVICH Maksim BLR-BLRORS BLR ORSHA
(57) 3.
DAMARATSKY Yahor BLR-MINSK BLR MINSK
(58) 4.
HAPON Vladislav BLR-MINSK BLR MINSK
(59) 5.
RYATSEN Sergei RUS-KAL RUS KALININGRAD
 
JUNIOR A LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(60) 1.
GOLNEVA Arina BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(61) 2.
VAITOVICH Nastassia BLR-CORVIT BLR VITEBSK
(62) 3.
KHABARAVA Arina BLR-VITOLI BLR VITEBSK
 
JUNIOR A MEN
 
      Name Member   City/ Country
(63) 1.
CHARKASAU Mikita BLR-BLRORS BLR ORSHA
(64) 2.
SLABODNIK Artsemi BLR-MINSK BLR MINSK
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(65) 1.
SALIYENKA Hleb BLR-MINSK BLR MINSK