STEZ CUP - OLYMPIC HOPES 2016, 27.08. - 28.08.2016


List of Entries per Category


 
JUNIOR F GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(1) 1.
SEJPALOVÁ Šárka CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(2) 2.
BLAHOVA Eva CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(3) 3.
PAPOUŠKOVÁ Marta CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(4) 4.
GÓRKA Martyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(5) 5.
MURSZEWSKA Julia POL-ORZEL POL ELBLAG
(6) 6.
BURDELÁKOVÁ Kristína SVK-SKMA SVK PRESOV
(7) 7.
KAŽIMÍROVÁ Alžbeta SVK-SKMA SVK PRESOV
(8) 8.
TOKÁROVÁ Aneta SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR F BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(9) 1.
ŠULC Lucián CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(10) 2.
ŠULC Samuel CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(11) 3.
NAGY János HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(12) 4.
HASARA Alex SVK-SKMA SVK PRESOV
(13) 5.
ĎURIŠKA Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(14) 6.
PAVOL Michal SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(15) 7.
VASTUSKO Alexej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR E GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(16) 1.
POPLOVA Michaela CZE-BZKP CZE PRAHA
(17) 2.
KUBÍKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(18) 3.
KUDLÁČKOVÁ Eliška CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(19) 4.
SZIGETI Dóra HUN HUN HUNGARY
(20) 5.
NAGY-TEMESVÁRI Auróra HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(21) 6.
NAGY-TEMESVÁRI Riana HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(22) 7.
REDLER Aisa HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(23) 8.
SCHÖNBORN Virág HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(24) 9.
SZŐCS Mónika Nikolett HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(25) 10.
JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL ELBLAG
(26) 11.
OZIEMKIEWICZ Magdalena POL-ORZEL POL ELBLAG
(27) 12.
PULLMANOVÁ Eva SVK-PRK SVK PRESOV
(28) 13.
KAŽIMÍROVÁ Katarína SVK-SKMA SVK PRESOV
(29) 14.
LESKOVA Radovona SVK-SKMA SVK PRESOV
(30) 15.
TOKAROVA Tamara SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR E BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(31) 1.
POPL Matěj CZE-BZKP CZE PRAHA
(32) 2.
FARKAS Marcell HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(33) 3.
KÓKAI Balázs HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(34) 4.
MAJOR Dominik HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(35) 5.
PETŐ Bendegúz HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(36) 6.
OLAK Jakub POL-ORZEL POL ELBLAG
(37) 7.
ŠEVEC Dušan SVK-PRK SVK PRESOV
(38) 8.
NOVAK Oliver SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(39) 9.
VASTUSKO Sergej SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR D GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(40) 1.
FAJKUSOVÁ Markéta CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(41) 2.
HARTYCHOVÁ Karolina CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(42) 3.
ŽOČKOVÁ Kristýna CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(43) 4.
BÍLKOVÁ Karolina CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(44) 5.
KUDLÁČKOVÁ Kristýna CZE-STCZ CZE ZDAR NAD SAZAVOU
(45) 6.
DOBRÁN Flóra HUN HUN HUNGARY
(46) 7.
OZSVÁTH Lili HUN HUN HUNGARY
(47) 8.
SCHÖNBORN Melinda HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(48) 9.
CARBONE Adrianna POL-MOSIR POL SANOK
(49) 10.
SIENKIEWICZ Sandra POL-MOSIR POL SANOK
(50) 11.
REINDL Katarzyna POL-ORZEL POL ELBLAG
(51) 12.
SABOLOVA Tamara SVK-ELBA SVK PREŠOV
(52) 13.
TRUSOVÁ Vanesa SVK-PRK SVK PRESOV
(53) 14.
HYMPÁNOVÁ Emma SVK-SKMA SVK PRESOV
 
JUNIOR D BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(54) 1.
SZŰCS Márton HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(55) 2.
TACZMAN Máté HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(56) 3.
WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL ELBLAG
(57) 4.
MÓWIŃSKI Krzysztof POL-WMKS POL OLSZTYN
(58) 5.
SZWED Mateusz POL-WMKS POL OLSZTYN
(59) 6.
FENUS Jakub SVK-ELBA SVK PREŠOV
(60) 7.
SAFKO Jakub SVK-ELBA SVK PREŠOV
(61) 8.
BARTKO Patrik SVK-SKMA SVK PRESOV
(62) 9.
GINA Bartolomej SVK-SKMA SVK PRESOV
(63) 10.
KARABIN Jakub SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C GIRLS
 
      Name Member   City/ Country
(64) 1.
SIMANDLOVÁ Dominika CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(65) 2.
DOBRÁN Fanni HUN HUN HUNGARY
(66) 3.
KATONA Lilla HUN HUN HUNGARY
(67) 4.
KURTA Bíborka HUN HUN HUNGARY
(68) 5.
NAGY Anna Kerubina HUN HUN HUNGARY
(69) 6.
SOMOGYI Barbara HUN HUN HUNGARY
(70) 7.
TIAN Rixin HUN HUN HUNGARY
(71) 8.
VARGA Regina Eszter HUN HUN HUNGARY
(72) 9.
NAGY Netti HUN-JSE HUN JÁSZBERÉNY
(73) 10.
KAPALSKA Emilia POL-MOSIR POL SANOK
(74) 11.
MATUŁA Jagoda POL-MOSIR POL SANOK
(75) 12.
RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL ELBLAG
(76) 13.
DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL OLSZTYN
(77) 14.
SAWICKA Zuzanna POL-WMKS POL OLSZTYN
(78) 15.
KUCHÁROVÁ Monika SVK-ELBA SVK PREŠOV
(79) 16.
ŽELINSKÁ Ema SVK-PRK SVK PRESOV
(80) 17.
KOCIKOVA Miroslava SVK-SKMA SVK PRESOV
(81) 18.
PAVLIKOVÁ Simona SVK-SKMA SVK PRESOV
(82) 19.
FILIPOVA Lucia SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(83) 20.
RUSNAKOVA Petra SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
JUNIOR C BOYS
 
      Name Member   City/ Country
(84) 1.
FAJKUS Radek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(85) 2.
VÉGI Dániel HUN-DJKSE HUN DEBRECEN
(86) 3.
BONTOVICS Balázs HUN HUN HUNGARY
(87) 4.
GERA Márton HUN HUN HUNGARY
(88) 5.
JÁSZAPÁTI Péter HUN HUN HUNGARY
(89) 6.
KMETYKÓ Péter HUN HUN HUNGARY
(90) 7.
NÓGRÁDI Bence HUN HUN HUNGARY
(91) 8.
SZIGETI Ádám HUN HUN HUNGARY
(92) 9.
TALABOS Attila HUN HUN HUNGARY
(93) 10.
ZSIGÓ Bence HUN HUN HUNGARY
(94) 11.
ZSIGÓ Máté HUN HUN HUNGARY
(95) 12.
PAWŁOWSKI Michał POL-MOSIR POL SANOK
(96) 13.
BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL ELBLAG
(97) 14.
REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL ELBLAG
(98) 15.
RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL ELBLAG
(99) 16.
VARGOSKO Jan SVK-ELBA SVK PREŠOV
(100) 17.
BUKSAR Marian SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
 
LADIES
 
      Name Member   City/ Country
(101) 1.
PFEIFEROVA Tereza CZE-BZKP CZE PRAHA
(102) 2.
BICANOVÁ Adéla CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(103) 3.
SZILICEI NÉMET Rebeka HUN HUN HUNGARY
(104) 4.
TÚRI Anna HUN HUN HUNGARY
(105) 5.
STABRYŁA Beata POL-MOSIR POL SANOK
(106) 6.
STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL ELBLAG
(107) 7.
HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL OLSZTYN
(108) 8.
MASZKOWSKA Joanna POL-WMKS POL OLSZTYN
(109) 9.
TRUSOVÁ Sandra SVK-PRK SVK PRESOV
(110) 10.
HYMPÁNOVÁ Alexandra SVK-SKMA SVK PRESOV
 
MEN
 
      Name Member   City/ Country
(111) 1.
SEJPAL Zdenek CZE-KSB CZE BENÁTKY NAD JIZEROU
(112) 2.
NEMES Krisztián HUN HUN HUNGARY
(113) 3.
RÉVÉSZ Gergő HUN HUN HUNGARY
(114) 4.
SIRÁLY Farkas HUN HUN HUNGARY
(115) 5.
SZEMMARI László HUN HUN HUNGARY
(116) 6.
SZIKLÁSI András HUN HUN HUNGARY
(117) 7.
TIBORCZ Dániel HUN HUN HUNGARY
(118) 8.
VAJDA Balázs HUN HUN HUNGARY
(119) 9.
MAZUR Michał POL-MOSIR POL SANOK
(120) 10.
POPOV Michael POL-ORZEL POL ELBLAG
(121) 11.
RUMAK Beniamin POL-ORZEL POL ELBLAG
(122) 12.
PRZYBYLAK Adam POL-WMKS POL OLSZTYN
(123) 13.
MARCIN Matúš SVK-PRK SVK PRESOV
(124) 14.
RINGER Oliver SVK-PRK SVK PRESOV
(125) 15.
VELIČKO Patrik SVK-PRK SVK PRESOV
(126) 16.
SPIŠÁK Filip SVK-SKMA SVK PRESOV
(127) 17.
CUJA Michal SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES
(128) 18.
RUSNAK Matúš SVK-STEZ SVK SPISSKA NOVA VES