Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


JUNIOR E GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 36.  WOJNAR Kinga POL-ORL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 35.  MAZUR Hanna POL-ORL POL 2. 2. 2. 63 6
3. 33.  GRUDYSZ Malwina POL-ORL POL 6. 3. 3. 26 12
4. 34.  LORENZ Patrycja POL-ORL POL 5. 4. 4. 16 13
5. 41.  JAŻDŻYŃSKA Ada POL-ORZEL POL 3. 5. 6. 13 14
6. 37.  WOŹNIAK Kornelia POL-ORL POL 4. 6. 5. 8 15
7. 66.  SKIBA Małgorzata POL-STOCZ POL 7. 8. 7. 22
8. 40.  GĘBKA Zuzanna POL-ORZEL POL 8. 7. 8. 23



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


JUNIOR E BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 72.  MUCHLADO Adam POL-STOCZ POL 1. 3. 1. 81 5
2. 14.  DĄBROWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 3. 1. 2. 68 6
3. 38.  BAŁĘCZNY Mariusz POL-ORL POL 2. 2. 3. 55 7
4. 75.  ROUGIER Dominik POL-STOCZ POL 4. 4. 4. 24 12
5. 73.  NIKLAS Jakub POL-STOCZ POL 5. 5. 7. 17
6. 51.  OLAK Jakub POL-ORZEL POL 6. 6. 5. 17



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


JUNIOR D GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 2.  ZYCH Magdalena POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 63.  PIÓRECKA Maria POL-STOCZ POL 2. 2. 2. 63 6
3. 64.  ROUGIER Marta POL-STOCZ POL 4. 3. 3. 34 10
4. 32.  JASZTAL Alicja POL-ORL POL 3. 7. 4. 21 14
5. 62.  DYLEWSKA Martyna POL-STOCZ POL 7. 4. 8. 8 19
6. 65.  SUTUŁA Paulina POL-STOCZ POL 5. 5. 7. 5 17
7. 59.  CIEŚLIŃSKA Aleksandra POL-STOCZ POL 6. 6. 5. 3 17
8. 60.  CIEŚLIŃSKA Julia POL-STOCZ POL 9. 8. 6. 23
9. 61.  DUNST Wiktoria POL-STOCZ POL 8. 9. 9. 26
10. 82.  HERMAŃSKA Alicja POL-WMKS POL 10. 10. 10. 30
11. 81.  BŁĘCKA Dobrawa POL-WMKS POL 11. 11. 11. 33



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


JUNIOR D BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 48.  BOROWIECKI Jędrzej POL-ORZEL POL 1. 1. 1. 102 3
2. 49.  RYBAK Arkadiusz POL-ORZEL POL 3. 2. 2. 55 7
3. 71.  ZGRZYWA Marek POL-STOCZ POL 2. 3. 3. 47 8
4. 70.  GIERSZON Michał POL-STOCZ POL 4. 5. 4. 13
5. 50.  WIŚNIEWSKI Karol POL-ORZEL POL 5. 4. 5. 14
6. 12.  PAWŁOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 6. 6. 6. 18
7. 13.  WOŁEK Adam POL-BLYSKD POL 7. 7. 7. 21



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


JUNIOR C GIRLS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 1.  TKACZUK Wiktoria POL-AZSO POL 1. 1. 1. 102 3
2. 79.  HENKIEL Patrycja POL-WMKS POL 2. 2. 2. 63 6
3. 78.  DOBREŃKO Wiktoria POL-WMKS POL 3. 3. 3. 39 9
4. 39.  RUMAK Zuzanna POL-ORZEL POL 4. 4. 4. 24 12
5. 80.  SAWICKA Zuzanna POL-WMKS POL 5. 5. 5. 15
6. 57.  SOSNOWSKA Natalia POL-STOCZ POL 6. 6. 6. 18
7. 8.  FELCZYŃSKA Julia POL-BLYSKD POL 7. 7. 7. 21



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


JUNIOR C BOYS
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 69.  FRANASZCZUK Michał POL-STOCZ POL 1. 1. 1. 102 3
2. 47.  REINDL Krzysztof POL-ORZEL POL 2. 2. 2. 63 6
3. 11.  GRABOWICZ Kacper POL-BLYSKD POL 3. 3. 4. 34 10
4. 10.  BAGNOWSKI Piotr POL-BLYSKD POL 4. 4. 3. 29 11



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


JUNIOR LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 102.  KAMIŃSKI Damian POL POL 1. 1
3. 107.  DANILUK Oskar POL POL 3. 3
4. 110.  FRUCZEK Kacper POL POL 4. 4
5. 103.  BITTNER Mikołaj POL POL 5. 5
7. 108.  DAWID Maksymilian POL POL 7. 7
8. 111.  GMYREK Kamil POL POL 8. 8
9. 101.  CHŁOPECKI Maciej POL POL 9. 9
10. 109.  DRZEWIECKI Marcel POL POL 10. 10
11. 105.  MAJEWSKI Mateusz POL POL 11. 11
12. 112.  JACHIM Bartosz POL POL 12. 12
13. 120.  ZIELIŃSKI Maciej POL POL 13. 13
14. 115.  PETKE Jakub POL POL 14. 14
15. 113.  MŁYŃSKI Michał POL POL 15. 15
16. 117.  SIMIŃSKI Antoni POL POL 16. 16
17. 119.  ZAWADOWICZ Oskar POL POL 17. 17
18. 116.  PEZOWICZ Kuba POL POL 18. 18
19. 114.  PAPIERNIK Hubert POL POL 19. 19
20. 118.  TUSZKOWSKI Adam POL POL 20. 20



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


LADIES
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 4.  GAWLICA Oliwia POL-AZSO POL 2. 1. 2. 76 5
2. 22.  WARAKOMSKA Magdalena POL-JUV POL 1. 4. 1. 68 6
3. 20.  MARKIEWICZ Patrycja POL-JUV POL 6. 2. 3. 34 11
4. 44.  STORMOWSKA Kamila POL-ORZEL POL 5. 3. 4. 26 12
5. 67.  GRZĄDKOWSKA Monika POL-STOCZ POL 3. 7. 6. 13 16
6. 46.  SUROWIEC Weronika POL-ORZEL POL 4. 5. 5. 8 14
7. 21.  MIŁKOWSKA Karolina POL-JUV POL 7. 6. 7. 20
8. 5.  WILGA Magdalena POL-AZSO POL 8. 8. 8. 24
9. 68.  ROGACEWICZ Julia POL-STOCZ POL 9. 9. 10. 28
10. 45.  SUROWIEC Marika POL-ORZEL POL 11. 10. 9. 30
11. 43.  STANKIEWICZ Kamila POL-ORZEL POL 10. 11. 11. 32
12. 83.  JANOWIAK Paulina POL-WMKS POL 12. 12. 15. 39
13. 3.  BYRSKA Karina POL-AZSO POL 13. 15. 12. 40
14. 42.  BOROWIECKA Karolina POL-ORZEL POL 15. 13. 13. 41
15. 84.  MASZKOWSKA Joanna POL-WMKS POL 14. 14. 14. 42
16. 9.  GAJDA Agata POL-BLYSKD POL 18. 16. 16. 50
17. 6.  WILGA Paulina POL-AZSO POL 18. 17. 17. 52



Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 5, Gdańsk, POL, 09.01. - 10.01.2016


Overall Classification


MEN
 
Rank No.  Name Member   Distances FP CDR
1. 26.  KONOPKO Bartosz POL-JUV POL 1. 1. 2. 89 4
2. 24.  ANIKIEJ Rafał POL-JUV POL 11. 2. 1. 55 14
3. 27.  KORECKI Krystian POL-JUV POL 2. 6. 3. 34 11
4. 30.  NIEŚCIER Karol POL-JUV POL 3. 8. 4. 21 15
5. 7.  FILIPOWICZ Adam POL-AZSO POL 12. 3. 22. 13 37
6. 25.  BIELECKI Bartosz POL-JUV POL 4. 5. 10. 8 19
7. 85.  KUCZYŃSKI Łukasz POL-JUV POL 7. 4. 22. 8 33
8. 29.  MALISZEWSKI Jakub POL-JUV POL 5. 7. 5. 5 17
9. 23.  ADAMSKI Paweł POL-JUV POL 6. 9. 8. 3 23
10. 77.  KŁOSIŃSKI Michał POL-STOCZ POL 8. 10. 7. 25
11. 53.  GISZKA Krystian POL-ORZEL POL 10. 11. 9. 30
12. 56.  POPOV Michael POL-ORZEL POL 13. 13. 6. 32
13. 54.  JASIŃSKI Adrian POL-ORZEL POL 14. 14. 11. 39
14. 76.  FRANASZCZUK Jan POL-STOCZ POL 9. 12. 19. 40
15. 31.  ŁOSIAK Kacper POL-MOSIR POL 17. 15. 14. 46
16. 52.  BAKALARZ Jakub POL-ORZEL POL 15. 23. 12. 50
17. 16.  KĘDZIORA Łukasz POL-BLYSKD POL 21. 17. 13. 51
18. 17.  KMIEĆ Sebastian POL-BLYSKD POL 16. 18. 17. 51
19. 15.  BARTOSIAK Mateusz POL-BLYSKD POL 19. 20. 16. 55
20. 55.  MAŃSKI Marcin POL-ORZEL POL 18. 16. 22. 56
21. 19.  PAWEŁKOWICZ Artur POL-BLYSKD POL 20. 19. 18. 57
22. 18.  LISIEWSKI Patryk POL-BLYSKD POL 23. 21. 15. 59