Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 6 - FINAŁ, Gdańsk, POL, 31.01. - 01.02.2015
LIVE MODE: LIVE RESULT/SEEDING - refreshing automatically in 180
Heat Results
3. Distance | |||||||
JUNIOR D BOYS FINAŁ 777 m | |||||||
RACE: 112 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 37. | BOROWIECKI Jędrzej | POL-ORZEL | 1:26.730 | ||
2 | (2) | 38. | REINDL Krzysztof | POL-ORZEL | 1:27.186 | ||
3 | (3) | 39. | RYBAK Arkadiusz | POL-ORZEL | 1:27.387 | ||
4 | (4) | 18. | POUMIAN Jakub | POL-BLYSKT | 1:32.149 | ||
5 | (5) | 56. | ZGRZYWA Marek | POL-STOCZ | 1:34.109 | ||
JUNIOR C GIRLS FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 113 HEAT: 1 Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (1) | 26. | STANKIEWICZ Kamila | POL-ORZEL | 1:50.315 | ||
2 | (3) | 68. | HENKIEL Patrycja | POL-WMKS | 1:55.406 | ||
3 | (4) | 27. | SZEFLER Wiktoria | POL-ORZEL | 1:58.353 | ||
4 | (2) | 47. | ROGACEWICZ Julia | POL-STOCZ | 2:00.793 | ||
5 | (5) | 10. | RUMIŃSKA Klaudia | POL-BLYSKT | 2:16.622 | ||
6 | (6) | 9. | KRAJNIK Agata | POL-BLYSKT | 2:31.020 | ||
WOMEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 114 HEAT: 1 GROUP: C Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 15. | GREJNER Marcelina | POL-BLYSKT | NO TIME | ||
2 | (1) | 32. | BOROWIECKA Karolina | POL-ORZEL | NO TIME | ||
3 | (4) | 16. | PRZYBYŁOWSKA Weronika | POL-BLYSKT | NO TIME | ||
- | (3) | 74. | JANOWIAK Paulina | POL-WMKS | - | no start | |
- | (5) | 72. | DRZYMALA Katarzyna | POL-WMKS | - | no start | |
RACE: 115 HEAT: 2 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 34. | SUROWIEC Marika | POL-ORZEL | 1:52.937 | ||
2 | (2) | 14. | BADULSKA Paulina | POL-BLYSKT | 1:53.099 | ||
3 | (1) | 2. | TKACZUK Wiktoria | POL-AZSO | 1:53.208 | ||
4 | (4) | 5. | BĄK Kamila | POL-AZSO | NO TIME | ||
RACE: 116 HEAT: 3 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (2) | 33. | STORMOWSKA Kamila | POL-ORZEL | 1:47.211 | ||
2 | (1) | 53. | GRZĄDKOWSKA Monika | POL-STOCZ | 1:47.408 | ||
3 | (4) | 35. | SUROWIEC Weronika | POL-ORZEL | 1:47.530 | ||
4 | (3) | 1. | WILGA Magdalena | POL-AZSO | 1:51.520 | ||
MEN FINAŁ 1000 m | |||||||
RACE: 117 HEAT: 1 GROUP: B Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (4) | 36. | GISZKA Krystian | POL-ORZEL | 1:36.238 | ||
2 | (2) | 42. | BAKALARZ Jakub | POL-ORZEL | 1:38.006 | ||
3 | (1) | 8. | OLENDER Patryk | POL-AZSO | 1:41.769 | ||
4 | (3) | 55. | FRANASZCZUK Michał | POL-STOCZ | 1:58.995 | ||
- | (5) | 17. | KOTAS Kacper | POL-BLYSKT | - | no finish | |
RACE: 118 HEAT: 2 GROUP: A Race/ Splits | |||||||
Place | Lane | No. | Name | Member | Time | ||
1 | (3) | 44. | JASIŃSKI Adrian | POL-ORZEL | 1:55.042 | ||
2 | (1) | 46. | POPOV Michael | POL-ORZEL | 1:55.397 | ||
3 | (2) | 54. | FRANASZCZUK Jan | POL-STOCZ | 1:56.097 | ||
4 | (4) | 66. | KOWALEWSKI Mikołaj | POL-STOCZ | 1:56.645 |