Ogólnopolskie Zawody Rankingowe 2, Giżycko, POL, 14.10. - 16.10.2022
Live Results - Program
Time | Race No. | Category | Distance | Qualification Round | Qualifiers | Status |
Czyszczenie lodu | ||||||
14:40 | Rozjazdy | Juniorki E + F | ||||
14:50 | Rozjazdy | Juniorzy E | ||||
15:00 | Rozjazdy | Juniorki D | ||||
15:10 | Rozjazdy | Juniorzy D | ||||
15:20 | Czyszczenie lodu | |||||
15:40 | 1 | JUNIORKI F | 333 m | 1 x SERIE | Group: A, 5 per heat | |
2 - 5 | JUNIORKI E | 500 m | 4 x SERIE | Group: A-B, 6 per heat | ||
6 - 7 | JUNIORZY E | 500 m | 2 x SERIE | Group: A, 6 per heat | ||
8 - 13 | JUNIORKI D | 1000 m | 6 x SERIE | Group: A-B, 6 per heat | ||
14 - 18 | JUNIORZY D | 1000 m | 5 x SERIE | Group: A-B, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
19 | JUNIORKI F | 333 m | 1 x FINAŁ | Group: A, 5 per heat | ||
20 - 23 | JUNIORKI E | 500 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 6 per heat | ||
24 - 25 | JUNIORZY E | 500 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 7 per heat | ||
26 - 31 | JUNIORKI D | 1000 m | 6 x FINAŁ | Group: A-F, 6 per heat | ||
32 - 36 | JUNIORZY D | 1000 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
37 - 43 | JUNIORKI D | 500 m | 7 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | ||
44 - 49 | JUNIORZY D | 500 m | 6 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
50 | JUNIORKI F | 111,12 m | 1 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
51 - 54 | JUNIORKI E | 222 m | 4 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | ||
55 - 56 | JUNIORZY E | 222 m | 2 x SERIE | Group: A, 6 per heat | ||
57 - 58 | JUNIORKI D | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
59 - 60 | JUNIORZY D | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
61 | JUNIORKI F | 111,12 m | 1 x FINAŁ | Group: A, 5 per heat | ||
62 - 65 | JUNIORKI E | 222 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 5 per heat | ||
66 - 67 | JUNIORZY E | 222 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 6 per heat | ||
68 - 74 | JUNIORKI D | 500 m | 7 x FINAŁ | Group: A-G, 5 per heat | ||
75 - 80 | JUNIORZY D | 500 m | 6 x FINAŁ | Group: A-F, 5 per heat | ||
21:00 | Koniec pierwszego dnia | |||||
---- | ||||||
2 dzień | 15 października 2022 | |||||
09:00 | Rozjazdy | Juniorki E + F | ||||
09:10 | Rozjazdy | Juniorzy E | ||||
09:20 | Rozjazdy | Juniorki D | ||||
09:30 | Rozjazdy | Juniorzy D | ||||
09:40 | Czyszczenie lodu | |||||
10:00 | 81 | JUNIORKI F | 222 m | 1 x SERIE | Group: A, 5 per heat | |
82 - 85 | JUNIORKI E | 333 m | 4 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | ||
86 - 87 | JUNIORZY E | 333 m | 2 x SERIE | Group: A, 6 per heat | ||
88 - 93 | JUNIORKI D | 777 m | 6 x SERIE | Group: A-B, 6 per heat | ||
94 - 98 | JUNIORZY D | 777 m | 5 x SERIE | Group: A-B, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
99 | JUNIORKI F | 222 m | 1 x FINAŁ | Group: A, 5 per heat | ||
100 - 103 | JUNIORKI E | 333 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 5 per heat | ||
104 - 105 | JUNIORZY E | 333 m | 2 x FINAŁ | Group: A-B, 6 per heat | ||
106 - 111 | JUNIORKI D | 777 m | 6 x FINAŁ | Group: A-F, 6 per heat | ||
112 - 116 | JUNIORZY D | 777 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 6 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
117 - 118 | Sztafeta MIX Junior E + D | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
12:30 | Czyszczenie lodu | |||||
13:30 | Rozjazdy | Juniorki C | ||||
13:40 | Rozjazdy | Juniorzy C | ||||
13:50 | Rozjazdy | Kobiety | ||||
14:00 | Rozjazdy | Mężczyźni | ||||
14:10 | Czyszczenie lodu | |||||
14:20 | 119 - 122 | JUNIORKI C | 1500 m | 4 x SERIE | Group: A-B, 7 per heat | |
123 - 125 | JUNIORZY C | 1500 m | 3 x SERIE | Group: A, 6 per heat | ||
126 - 131 | KOBIETY | 1500 m | 6 x SERIE | Group: A-B, 7 per heat | ||
132 - 136 | MĘŻCZYŹNI | 1500 m | 5 x SERIE | Group: A-B, 7 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
137 - 140 | JUNIORKI C | 1500 m | 4 x FINAŁ | Group: A-D, 7 per heat | ||
141 - 143 | JUNIORZY C | 1500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 7 per heat | ||
144 - 149 | KOBIETY | 1500 m | 6 x FINAŁ | Group: A-F, 7 per heat | ||
150 - 154 | MĘŻCZYŹNI | 1500 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 7 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
155 - 159 | JUNIORKI C | 500 m | 5 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | ||
160 - 163 | JUNIORZY C | 500 m | 4 x SERIE | Group: A, 5 per heat | ||
164 - 171 | KOBIETY | 500 m | 8 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | ||
172 - 177 | MĘŻCZYŹNI | 500 m | 6 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
178 - 179 | JUNIORKI C | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
180 - 181 | JUNIORZY C | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
182 - 185 | KOBIETY | 500 m | 4 x PÓŁFINAŁY | Group: A-B, 5 per heat | ||
186 - 187 | MĘŻCZYŹNI | 500 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
188 - 192 | JUNIORKI C | 500 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 5 per heat | ||
193 - 195 | JUNIORZY C | 500 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 5 per heat | ||
196 - 202 | KOBIETY | 500 m | 7 x FINAŁ | Group: A-G, 5 per heat | ||
203 - 208 | MĘŻCZYŹNI | 500 m | 6 x FINAŁ | Group: A-F, 5 per heat | ||
21:00 | Koniec drugiego dnia | |||||
---- | ||||||
3 dzień | 16 października 2022 | |||||
08:00 | Rozjazdy | Juniorki C | ||||
08:10 | Rozjazdy | Kobiety | ||||
08:20 | Rozjazdy | Juinorzy C | ||||
08:30 | Rozjazdy | Mężczyźni | ||||
08:40 | Czyszczenie lodu | |||||
09:00 | 209 - 213 | JUNIORKI C | 1000 m | 5 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | |
09:20 | 214 - 220 | KOBIETY | 1000 m | 7 x SERIE | Group: A-B, 6 per heat | |
Czyszczenie lodu | ||||||
221 - 222 | JUNIORKI C | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
223 - 225 | JUNIORZY C | 1000 m | 3 x SERIE | Group: A, 6 per heat | ||
226 - 227 | KOBIETY | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 6 per heat | ||
228 - 233 | MĘŻCZYŹNI | 1000 m | 6 x SERIE | Group: A-B, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
234 - 238 | JUNIORKI C | 1000 m | 5 x FINAŁ | Group: A-E, 5 per heat | ||
239 - 241 | JUNIORZY C | 1000 m | 3 x FINAŁ | Group: A-C, 6 per heat | ||
242 - 249 | KOBIETY | 1000 m | 8 x FINAŁ | Group: A-H, 5 per heat | ||
250 - 251 | MĘŻCZYŹNI | 1000 m | 2 x PÓŁFINAŁY | Group: A, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
252 - 257 | MĘŻCZYŹNI | 1000 m | 6 x FINAŁ | Group: A-F, 5 per heat | ||
Czyszczenie lodu | ||||||
258 - 259 | Sztafeta MIX Junior C | 2000 m | 2 x FINAŁ | |||
260 - 262 | Sztafeta MIX Senior | 2000 m | 3 x FINAŁ | |||
13:30 | Zakończenie zawodów |